Szállodai recepciós, éjszakai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 01. 08:00

A Hotel Carbona Zrt. három műszakban dolgozó csapatába munkatársakat keres szállodai recepciós, éjszakai recepciós munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Délelőttös, délutános, éjszakai műszak munkájának tökéletes elsajátítása a recepcióvezető által meghatározott sztenderdek alapján
  • Vendégek érkeztetése, vendégek ügyeinek, esetleges panaszainak kezelése
  • Vendégek tájékoztatása, programok ajánlása
  • Vendégek távozásakor a számlák elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel a hatékony munkavégzés érdekében
  • Rezervációs feladatok ellátása, szállodai foglalások nyomon követése
  • A munkavégzéssel kapcsolatos gépek, berendezések rendeltetésszerű használata, megóvása
  • Csoportvezetőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Aktív német/angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes melegétkeztetés
  • Távolról történő munkába járás esetén költségtérítés
  • Foglalások után jutalék
  • Partnerszállodáinkban kedvezményes üdülési lehetőség

Munkaidő: 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: 8380 Hévíz, Attila utca 1.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz