Szállodai recepciós (éjszakai/váltott műszakos), Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 10. 15:00

Főbb feladatok:

  • A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Telefonhívások kezelése
  • Transzferek ügyintézése
  • Számlák kiállítása
  • A szállóvendégek színvonalas kiszolgálása teljes tartózkodásuk alatt
  • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Éjszakai műszakbeosztás vállalása
  • Talpraesettség, proaktív, kommunikatív személyiség, aki egyedül is tud dolgozni
  • Multitasking!
  • 18 év feletti diákok jelentkezését is várjuk!
  • NEM éjjeli portást keresünk!

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Napi egyszeri étkezés (minőségi)
  • Fiatalos csapat
  • Váltott műszakban illetve teljes munkaidőben is van lehetőség dolgozni
  • Fiatalos hangulat
  • Előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye:
Budapest, Kelenföldi út

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Magyar nyelvű önéletrajz