Szállodai recepciós, Hotel Tiliana**** Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 12. 18:25

Budapesten, a II. kerületben lévő 4 csillagos szállodánk megbízható, elhivatott munkatársat keres recepciós munkakörbe!

Főbb feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, 2 műszakos munkarendben.
  • Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai kassza, valamint vendégszámlák vezetése, terhelések ellenőrzése
  • Levelezés kezelése
  • A vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Barátságos, készséges, vendégorientált fellépés
  • Kedves, empatikus, segítőkész hozzáállás
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Pontos és igényes munkájával szemben

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, pontosság
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás
  • Színvonalas szállodai környezet
  • Munkába járás támogatása
  • Családias hangulat
  • Napi étkezés és munkaruha biztosítása

Munkaidő:
12 órás műszak

A munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület, Hárshegyi út 1-3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz