Szállodai recepciós, MMG Hotels, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. december 19. 17:35

Szereted a szállodák világát? Érdekel, hogyan működnek a szállodák foglalási rendszerei? Szereted az önálló munkavégzést? Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően a Mellow Mood Hotels munkatársakat keres három- és négycsillagos szállodáiba.

Főbb feladatok:
• Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése, teljes körű tájékoztatása
• Napi operációs és adminisztratív feladatok ellátása
• Kasszák kezelése
• Különböző programok ismertetése, értékesítése – igény esetén azok szervezése
• Telefonközpont és levelezés koordinálása
• Szállodai részlegek közötti aktív kommunikáció

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Vendégközpontú hozzáállás
• Precíz munkavégzés és gyors helyzetfelismerés
• Csapatjátékos, lojális attitűd
• Feddhetetlen előélet
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• MS Office ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:
Szállodában szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Napi egyszeri személyzeti étkezés
• Korrekt bérezés, műszak- és bérpótlék kifizetése
• Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
• Előre lepési lehetőség a cégcsoporton belül
• Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő:
Teljes állás

Munkavégzés helye:
MMG Hotels Kft.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: