Szállodai recepciós, Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2019. november 28. 15:58

A Novotel Budapest Centrum szálloda Recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, 3 műszakos munkarendben, esetenként éjszakai műszakban is.
  • Biztosítja a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását.

Elvárások:

  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • MS Office és OPERA programok magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Vidám, dinamikus csapat
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Beiskolázási támogatás
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. kerület, Rákóczi út 43-45.

Jelentkezni karrieroldalunkon keresztül lehetséges, regisztrációt követően, önéletrajz feltöltésével: https://karrier.accor.hu/allas/recepcios-753