Szállodai recepciós – Prestige Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 07. 12:09

Ha szeretnél Budapest egyik legelegánsabb szállodájában csapattag lenni, jelentkezz hozzánk, most új recepciós kollégánkat keressük!

Főbb feladatok:

  • Érkezteti a vendégeket, számláikat folyamatosan vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zár.
  • Közvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről, megszervezi az érkező és utazó vendégek szállítását.
  • Biztosítja, hogy a vendégnek nyújtott szolgáltatások kifogástalanok legyenek
  • Kezeli a szállodai pénztárt
  • Programokat szervez a vendégek számára

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves szállodában töltött Front Office területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szállodai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő, napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 5.

Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címen lehet: