Szállodai recepciós - RD Hotel Kft.

Forrás: turizmus.com

 2022. május 27. 19:35

Budapesti, VII. kerületi szálloda nappali recepciós munkatársat keres teljes munkaidőre, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, valamint udvarias kiszolgálása
  • Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások:

  • Magyar és angol nyelv magabiztos ismerete és használata
  • Pontos, megbízható, ápolt és igényes megjelenés
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Határozott fellépés, vendégcentrikus és udvarias magatartás, magas fokú türelem
  • Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Második idegen nyelv ismerete (olasz, spanyol, héber, orosz)
  • Szállodában, recepción szerzett tapasztalat, szállodaszoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas, havi munkabeosztás
  • Versenyképes fizetés, nettó: 275.000–330.000 forint között tapasztalattól és teljesítménytől függően

Munkaidő: 08:00–17:00

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz