Szállodai recepciós, Telki

Forrás: turizmus.com

 2019. október 07. 12:00

Nappali recepcióst keresünk a Telkiben található négycsillagos szállodánkba.

Főbb feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, hosszú műszakos munkarendben. (Heti 3 napos munkavégzés.)
  • Ajánlatok és foglalások kezelése egyéni vendégek részére
  • A hotel vendégeinek zavartalan és színvonalas kiszolgálásának biztosítása
  • A pontos és gyors információáramlás biztosítása a vendégek és a szállodai részlegek között

Elvárások:

  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Hostware program ismerete
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint, egy megbízható hátterű munkaadónál
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes étkezés
  • Ingyenes úszómedence-használat
  • Ingyenes fitneszterem-használat
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség a partnerszállodákban

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Globall Hotel, Telki (Telkibe közvetlen buszjárat indul Budapestről, a Széna térről)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz