Szállodai recepciós - váltott műszakos (nappali és éjszakai műszak vállalásával)

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 30. 16:10

XI. kerületi színvonalas szállodánkba keresünk munkatársat SZÁLLODAI RECEPCIÓS munkakörbe. A pozíció betöltésének feltétele a nappali és éjszakai műszak vállalása beosztás szerint.

Főbb feladatok:

  • A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Telefonhívások kezelése
  • Transzferek ügyintézése
  • Számlák kiállítása
  • A szállóvendégek színvonalas kiszolgálása teljes tartózkodásuk alatt
  • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Éttermünkben személyzeti kedvezmény

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz