Szállodai üzletvezető-helyettes

Forrás: turizmus.com

 2023. január 18. 08:00

A Dabas Hotel Szállodai üzletvezető-helyettest keres.

Főbb feladatok:

  • A szállodai front office feladatok ellátása (árazás, ajánlatok írása egyéni és csoportos vendégek részére, foglalások felvitele és ellenőrzése a Flexys rendszerben, napi zárások ellenőrzése, számlázással kapcsolatos feladatok ellátása, online foglalási rendszerek használata, ismerete – Booking, Szállás.hu stb.)
  • A szállodához kapcsolódó értékesítési feladatok ellátása
  • Új partnerek felkutatása, a régi partnerekkel való kapcsolatok ápolása
  • Rendezvényeken való részvétel az üzletvezetővel megosztva, esetenként

Elvárások:

  • Többéves vezetőhelyettesi tapasztalat
  • Kihívást kereső, motivált személyiség
  • Szállodai értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és használata
  • Nagy munkabírás, rugalmasság
  • Határozott fellépés és proaktív hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai értékesítési, front office, vendéglátás területen szerzett tapasztalat
  • Flexys rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztonságos háttér
  • Változatos ügyfélkör

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Dabas Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz