Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 17. 14:27

Szállodaigazgatót keresünk kelet-magyarországi, 4 csillagos szállodánkba.

Főbb feladatok:

  • A szállodát üzemeltető cégcsoporttal történő szoros együttműködés
  • A szálloda szervezeti egységei közötti hatékony együttműködés folyamatos ellenőrzése
  • A szálloda üzemeltetésének folyamatos ellenőrzése minőségi és hatékonysági szempontok alapján
  • A szállodára vonatkozó tervek összeállítása
  • A szálloda értékesítési és marketingtevékenységének nyomon követése
  • A szálloda szakmai rendezvényeken való képviselete
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • A vendégelégedettség és a szolgáltatás minőségének felügyelete
  • Panaszkezelés
  • Új dolgozók toborzása és kiválasztása

Elvárások:

  • 4 csillagos szállodában megszerzett több éves vezetői tapasztalat
  • Átfogó, stratégiai látásmód
  • Döntésképesség
  • Célorientáltság
  • Csapatmotivációs képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Dinamikus, értékesítésorientált személyiség
  • OTA-rendszerek és a MICE-piac ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Önálló és jól mérhető munkavégzés
  • Szálláslehetőség és utazási költségtérítés biztosított
  • Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail címen. A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.