Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2020. december 20. 17:45

Négycsillagos wellness-szálloda igazgatót keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, koordinálása, felelősségteljes irányítása
  • A szálloda értékesítési tevékenységének irányítása
  • A szálloda forgalmának növelése, piaci igények nyomon követése
  • A szálloda kiemelt üzleti partnereivel folyamatos kapcsolattartás
  • A szálloda üzemeltetésének folyamatos ellenőrzése minőségi és hatékonysági szempontok szerint
  • Rendszeres adatszolgáltatás a tulajdonos részére

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Szállodában vezetői pozícióban megszerzett több éves vezetői gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • Gazdaságos üzemeltetésben, napi árazásban, az értékesítési stratégiák fejlesztésében és alkalmazásában megszerzett szakmai tapasztalat
  • Precizitás
  • Folyamatos terhelhetőség
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önálló munkavégzés lehetősége

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét – fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail-címre: