Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2021. január 13. 10:30

A balatonfenyvesi Hubertus Hof Landhotel*** superior (német tulajdonosi háttérrel rendelkező, 28 szobás, elegáns vidéki szálloda) Szállodaigazgatót keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda magas színvonalú, gazdaságos és nyereséges üzemeltetése
  • Az egység működéséhez szükséges tárgyi és humánerőforrás-feltételek biztosítása
  • Rövid és hosszú távú üzleti tervek összeállítása és végrehajtása
  • Értékesítési tevékenység irányítása
  • Üzleti partnerekkel és a vendégekkel való kapcsolattartás
  • Az egységre vonatkozó minősítési és minőségbiztosítási rendszerek kialakításának irányítása, az előírások betartásának ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű német, valamint társalgási szintű angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaigazgató vagy igazgatóhelyettes pozícióban megszerzett több éves vezetői gyakorlat, vagy 5–10 év vezetői tapasztalat német nyelvterületen vagy német érdekeltségű vállalkozásnál.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag.

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Balatonfenyves

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz