Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2022. június 25. 20:44

A kecskeméti Gokart Hotel **** szállodaigazgató pozíció betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda üzemelésének megszervezése, koordinálása, felügyelete
  • A szálloda szervezeti egységeinek összehangolása, illetve ezen tevékenységek egységes rendszerbe foglalása, azaz a szálloda teljes körű üzemeltetése
  • A szálloda értékesítési tevékenységének irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • Kreativitás
  • Precizitás
  • Ügyfélközpontú munkaszemlélet
  • Önálló és csapatszintű munkavégzési képesség
  • Stressztűrés
  • Folyamatosan terhelhetőség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelv ismerete
  • Flexys rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Professzionális szakmai háttér
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Teljesítményorientált bérezés

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Kecskemét

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelven összeállított, fényképes önéletrajz, motivációs levél