Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2024. február 02. 17:10

A Lenti Thermal Hotel Balance**** vezetésére szállodaigazgatót keresünk.

Főbb feladatok:

  • A hotel teljes körű irányítása, napi működésének biztosítása.
  • A szálloda magas színvonalának megtartása, tovább növelése.
  • A gyógyfürdő, a kemping és a gyógyászati részleggel közös működés koordinálása.
  • Nyereséges működés biztosítása.
  • A kihasználtság növelése.
  • A személyzet szakmai ellenőrzése, irányítása.
  • Irányelvek meghatározása a gazdaságos üzemeltetés érdekében.
  • Előremutató ötletek, javaslatok tétele.

Elvárások:

  • Legalább 5 éves szakirányú vezetői tapasztalat.
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Csapatmunkára való képesség.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, telefon

Munkaidő: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: Lenti Gyógyfürdő Kft.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz