Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2024. május 21. 14:12

Egy sikertörténet folytatásához keressük a Mátrafüredi Avar Hotel**** superior üzemeltetéséért felelős személyét, igazgatóját.

Főbb feladatok:

  • Önálló, szakmailag megalapozott döntéshozatal a szálloda minden területén
  • A szállodai szervezeti egység napi működésének biztosítása
  • A szálloda magas színvonalának megtartása, növelése
  • A kollégák szakmai ellenőrzése, irányítása
  • Irányelvek meghatározása a gazdaságos üzemeltetés érdekében
  • Előremutató ötletek, javaslatok tétele
  • Partnerekkel, beszállítókkal, megrendelőkkel történő kapcsolattartás
  • Költség- és munkaerő-gazdálkodás, az ügyvezető felé riportálás
  • Foglalási adatok és előrejelzések figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szállodai és vendéglátó múlt
  • Angol nyelvismeret
  • Tulajdonosi szemlélet

Amit kínálunk:

  • Szakmai kiteljesedés egy stabil, támogató hátterű cégcsoportnál
  • Hosszú távú együttműködés
  • Céges luxusautó
  • Szakmai megbecsülés, teljesítmény alapú év végi juttatás

Munkavégzés helye: Mátrafüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz