Szállodaigazgató, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 07. 14:20

A Mozart Hotel csoporthoz tartozó, Budapest történelmi városrészében található Hotel President **** szálloda élére kimagasló szakmai képességekkel és szállodaipari tapasztalattal rendelkező Szállodaigazgatót keresünk.

Feladatok
- A szálloda gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, felelősségteljes irányítása.
- A különböző részlegek szervezeti és koordinációs felügyelete.
- A munkatársak kiválasztása, irányítása, ellenőrzése.
- A szálloda magas színvonalú üzemeltetésének biztosítása és folyamatos ellenőrzése.
- A szálloda forgalmának növelése, a piaci igények nyomon követése.
- A költségek ellenőrzése és racionalizálása.
- A szállodában tervezett fejlesztések, felújítások felügyelete.
- Rendszeres adatszolgáltatás a tulajdonos részére.

Elvárások
- Felsőfokú szakirányú végzettség.
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás, valamint egy további idegennyelv ismerete.
- Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat.
- Gazdasági szemlélet, üzleti gondolkodásmód.
- Vezetői attitűd, csapatmunkára való képesség.
- Jó szervezőkészség, döntésképesség, kreativitás.

A fényképes, angol nyelvű pályázatát és önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címe várjuk:

(X)