Szállodaigazgató-helyettes, Bükfürdő

Forrás: turizmus.com

 2019. május 03. 15:21

Bükfürdői 4 csillagos wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres szállodaigazgató-helyettes munkakörre.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum 10 éves szállodai értékesítésen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum 5 éves szállodai értékesítésben eltöltött vezetői tapasztalat
  • Német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • Kreativitás
  • Precizitás
  • Ügyfélközpontú munkaszemlélet
  • Önálló és csapatszintű munkavégzési képesség
  • Folyamatosan terhelhetőség
  • B kategóriás vezetői engedély

A JELENTKEZÉSNÉL ELŐNYT JELENT:

  • A német és angol nyelven kívül, más nyelv(ek) ismerete
  • Hostware rendszer ismerete

A MUNKAVÉGZÉS FŐBB FELADATAI:

  • A szálloda értékesítési tevékenységének irányítása, ezen belül meglévő utazási irodákkal való kapcsolattartás, újak felkutatása
  • Corporate partnerek felkutatása, meglévőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Rendezvényszervező cégekkel való kapcsolattartás, újak felkutatása
  • Üzleti partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Front Office tevékenységének irányítása
  • Értékesítési riportok készítése a management felé

AMIT AJÁNLUNK:

  • Professzionális szakmai háttér
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Teljesítményorientált bérezés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: