Szállodaigazgató, Világos Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. január 27. 10:50

A balatonvilágosi Világos Hotel szállodaigazgatót keres. A munkavégzés időtartama: 2021. április–szeptember. A szezonális szálloda bezárását követően – kölcsönös elégedettség esetén – további munkalehetőséget biztosítunk!

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A szálloda teljes személyzetének irányítása, munkájuk ellenőrzése
  • A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése
  • Beérkező áru ellenőrzése
  • Sztenderdek és ellenőrzési rendszerek felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek
  • Remek vezetői véna
  • Strukturáltság, jó kommunikációs készség
  • Magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés
  • Flexys és/vagy Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség

Előny:

  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:

  • Dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
  • Precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
  • Folyamatosan terhelhető
  • Szereti a kihívásokat
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címre küldje meg nekünk!