Szállodaigazgatói asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2022. június 12. 17:10

Főbb feladatok:

  • A szálloda teljes körű irányításának támogatása, kiemelten üzemeltetési, beszerzési és értékesítési területen
  • A szálloda zavartalan működésének biztosítása
  • Munkafolyamatok fejlesztése, monitorozása
  • Részlegek koordinálása, ellenőrzése
  • Beszerzések, fejlesztések, karbantartási szükségletek felmérése, kivitelezéseinek megszervezése, lebonyolításuk felügyeletet
  • Csoportos értékesítésben való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év szállodában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Minőségközpontú gondolkodás
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Sales, Front Office vagy HR-területen szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver magabiztos használata
  • Online foglalási rendszerek, channel manager ismerete

Amit kínálunk:

  • Szálloda átfogó működésének megismerése
  • Önmegvalósítási lehetőség
  • Biztos munkahely
  • Időszaki prémiumrendszer
  • Kellemes légkör
  • Büféreggeli, kávé

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény feltüntetése