Szállodavezető

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 18. 16:35

Szállodavezetőt keresünk szombathelyi szállodába. 2021-ben teljesen felújított, stabilan működő, 37 szobás, zöld övezeti, városi szálloda vezetésére keressük szakember kollégánkat.

Főbb feladatok:

  • A szálloda teljes napi irányítása és gazdaságos üzemeltetése
  • Recepció, housekeeping, karbantartás munkáinak összehangolt koordinálása
  • Beszerzések, munkaügy, értékesítés és marketing feladatainak ellátása
  • Új corporate partnerek és együttműködési lehetőségek felkutatása
  • A szálloda arculatának és piaci jelenlétének megtartása és erősítése

Elvárások:

  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Szakirányú végzettség és szállodaiparban szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Angol és német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Bejáratott, működő szálloda, stabil munkahely
  • Megfelelő bérezés, alap és teljesítménybérrel
  • Teljes munkaidő, rugalmas időbeosztással

Munkaidő: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail-címen: