Szállodavezető, Aura Hotel Balatonfüred

Forrás: turizmus.com

 2017. november 14. 16:06

Az Aura Hotel Balatonfüred - Balatonfüred egyetlen felnőttbarát wellness szállodájának operatív irányítására Hotel Manager-t (Szállodavezetőt) keresünk.

Ha szereted a szakmádat, a vendégeket, a kihívással járó feladatokat és az alábbi leírásban magadra ismersz, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:
- A szálloda napi üzemelésének biztosítása az előírásoknak megfelelően
- A személyzet toborzásának és kiválasztási folyamatának teljes koordinációja.
- A szálloda munkatársainak irányítása, a munkafolyamatok megszervezése és ellenőrzése.
- Aktív részvétel az értékesítésben és a revenue management döntésekben.
- A vendégekkel való kapcsolattartás és a panaszkezelések gyors és hatékony kezelése.
- Az üzleti eredmény, bevételek és a költségek nyomon követése és optimalizálása.
- Az előírt riportok és beszámolók elkészítése és folyamatos konzultáció az üzemeltető irányelveinek megfelelően.
- A munkáltatói jogkör gyakorlása.

Elvárások:
- Legalább 2 év vezetői tapasztalat
- Jó kommunikációs képesség magyar és legalább egy idegen nyelven (német vagy angol)
- Értékesítés orientált, vendégközpontú szemlélet
- Szakirányú, felsőfokú végzettség
- Dinamikus, terhelhető személyiség
- MS Office és a Hostware rendszer magabiztos használata
- Balaton térségének ismerete
- Lakóhely a régióban (Lakhatást nem tudunk biztosítani!)

Amit kínálunk:
- XXI. századi munkakörnyezet és körülmények
- Teljesítményarányos juttatási csomag
- Fiatalos, lendületes csapat és szemlélet

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal és néhány soros szakmai hitvallást is tartalmazó motivációs levéllel lehet legkésőbb 2017. november 30-ig:

(X)