Szállodavezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 27. 10:00

Budai, újonnan nyíló szállodánkba keresünk szállodavezetőt teljes munkaidős alkalmazottként.

Főbb feladatok:

  • A szálloda gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, felelősségteljes irányítása
  • A részlegek szervezeti és koordinációs felügyelete
  • Létszámfelügyelet
  • Szabályos működés betartása, árbevétel-kiadások ellenőrzése
  • Szálloda operatív vezetése
  • A szálloda magas színvonalú üzemeltetésének biztosítása és folyamatos ellenőrzése
  • Esetenként kapcsolattartás a vendégekkel

Elvárások:

  • Vendéglátóipari főiskolai végzettség
  • Angol/német szakmai nyelv ismerete és gyakorlati használata
  • Legalább öt éves szállodai vezető tapasztalat
  • Szállodai szoftverek ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Közgazdasági végzettség
  • Vezetői képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes szakmai önéletrajz