Szállodavezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. október 15. 16:50

Budai, felújított exclusive szállodánkba szállodavezető munkatársat keresünk!

Főbb feladatok:

  • A szálloda gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, felelősségteljes irányítása.
  • A hozzátartozó részlegek szervezeti és koordinációs felügyelete.
  • Munkatársak kiválasztása, irányítása, ellenőrzése, létszámfelügyelet.
  • A szálloda szabályos működésének betartása és betartatása.
  • A szálloda koncepciójának követése, koordinálása.
  • A szálloda operatív vezetése.
  • A szálloda magas szintű üzemeltetésének biztosítása, és folyamatos ellenőrzése.
  • Esetenként kapcsolattartás a vendégekkel.

Elvárások:

  • Vendéglátóipari Főiskolai végzettség
  • Legalább öt éves szállodavezetői tapasztalat
  • Erős F&B gyakorlat
  • Angol/német nyelv legalább középfokú nyelv ismerete.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felxys szállodai szoftver ismerete
  • Szálloda egyéb területein szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Napi meleg étkezés
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél