Szállodavezető-helyettes, Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2019. május 21. 15:02

28 szobás, ausztriai 3 csillagos szálloda keres szállodavezető-helyettest.

Fő feladatkör:

  • A szállodai személyzet munkájának összehangolása
  • A szálloda irányítása mint „Gastgeberin”, azaz a vendégek szó szoros értelemben vett vendéglátója

További feladatok:

  • Front office feladatok teljes körű ellátása, kapcsolattartás vendégekkel, számlák, beszerzések kezelése
  • Besegítés több munkakörben annak szükségessége szerint – ennek megfelelően rugalmas hozzáállás a feladatokhoz

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Nemzetközi munkatapasztalat (lehetőség szerint német nyelvterületen)
  • Német nyelv kiváló ismerete, angol nyelv legalább középfokú ismerete - harmadik nyelv ismerete előny
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú proaktivitás, udvariasság, vendégszeretet, nagyfokú motiváltság

Alapvető követelmény:

  • Nagy teherbírás
  • Motivált, lelkes hozzáállás
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Csapatjátékos jellem
  • Jó emberismeret
  • Vezetői képességek.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szállás, ellátás
  • Fiatalos csapat
  • Önmegvalósítás

A jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük az alábbi e-mail címre: