Személyzeti büfés munkatárs, Danubius Hotel Helia

Forrás: turizmus.com

 2018. január 15. 16:20

A Danubius Hotel Helia SZEMÉLYZETI BÜFÉS munkatársat keres egyszerűsített foglalkoztatás keretében.

Wellness a város közepén Légy része a Danubius Hotel Helia csapatának, és dolgozz dunai panorámás szállodánkban!

A legfontosabb feladatok:

  • Végzi, koordinálja és ellenőrzi a személyzeti büfé üzemelését, felügyeli annak gazdálkodását, aktívan részt vesz a büfé termékeinek,szolgáltatásainak értékesítésében.
  • Felelős a rábízott vendéglátó egység „vendégközpontú", a szakmai irányelveknek és követelményeknek megfelelő, magas színvonalú üzemeltetéséért és költséghatékony gazdálkodásáért. Felelős az egységben folyó különböző tevékenységek, részfeladatok elvégzéséért,a területtel kapcsolatos adminisztráció átláthatóságáért és naprakészségéért, különös tekintettel a számlázási rendre és a bizonylati fegyelemre. Felelős a gépek és berendezések szakszerű használatáért,a higiénés (HACCP), munka- és tűzvédelmi előírások betartásáért és a vagyonbiztonságért.

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal 2018. január 31-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Krekács Tímea – HR munkatárs

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)