Szobaértékesítő munkatárs, Danubius Health Spa Resort Hévíz****

Forrás: turizmus.com

 2017. november 22. 14:52

"Nálunk Magyarország leghíresebb fürdővárosában dolgozhatsz. Várunk téged a Danubius Health Spa Resort Hévíz**** Superior csapatába!"
A DANUBIUS ZRT. HÉVÍZI SZÁLLODÁK teljes munkaidős SZOBAÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:

  • Az egyéni szobafoglalási tevékenységhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációsfeladatok ellátása.
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése.
  • Az egyéni rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása.
  • Kapcsolattartás a partnerirodákkal.
  • A vendég- és partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és karbantartása.

Elvárásaink:

  • tárgyalóképes angol és német nyelvismeret (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • empátia, vendégközpontúság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • teherbírás
  • pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzési képesség
  • nyitottság a rugalmas (esetenként hétvégi és ünnepnapi) munkavégzésre
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek a Word és az Excel vonatkozásában

Előnyt jelent:

  • szállodai recepción és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • orosz, cseh vagy szlovák nyelvtudás
  • Opera rendszer ismerete

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalatiprogramokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017.december 15 -ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Kovács Andrásné – HR vezető

(X)