Szobafoglalási menedzser, Sankt Georgen ob Murau, Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2018. április 20. 16:40

Az Accent Hotels által üzemeltetett Club Appartement-Hotel am Kreischberg június 1-jei kezdéssel munkatársat keres SZOBAFOGLALÁSI MENEDZSER munkakörbe.

Főbb feladatok:
• Szobafoglalással kapcsolatos levelezések, telefonok intézése,
• Árak kialakítása, aktualizálása,
• A szobafoglalási szoftver és az online értékesítési csatornák kezelése,
• Foglalási előrejelzések, statisztikák készítése,
• Szállodabemutatás,
• Együttműködés az Accent központi marketing és értékesítési részlegével.

Elvárások:
• Néhány éves szobafoglaláson és / vagy recepción szerzett tapasztalat,
• Német és angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete,
• MS Office szoftverek magabiztos ismerete, Hostware ismeret előny,
• Vendégorientált szemlélet,
• Rugalmasság, csapatjátékos szemlélet,
• Önállóság.

Amit kínálunk:
• ausztriai munkavégzés (Steiermark),
• versenyképes jövedelem,
• szakmai fejlődési lehetőség.

A fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk:

További információk: https://kreischberg.accenthotels.com

(X)