Szobafoglalási munkatárs, Kreischberg

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 13. 13:30

Az Accent Hotels által üzemeltetett Club Hotel am Kreischbergbe kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalással kapcsolatos levelezések, telefonok intézése
  • Szobafoglalási szoftver, online értékesítési csatornák kezelése
  • Támogatás foglalási előrejelzések, statisztikák elkészítésében
  • Árajánlatok kiküldése
  • A visszaigazolások kiküldése, előlegek követése
  • A rendelésállomány naprakészen tartása

Elvárások:

  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office szoftverek ismerete
  • Vendégorientált szemlélet, jó kommunikációs készség
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatmunka
  • Önállóság és time management, prioritások megfelelő kezelése

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat
  • Protel és/vagy Hostware szoftver ismerete
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Ausztriai munkavégzés (Steiermark) szálláslehetőséggel
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekedő vállalatnál
  • Munkanapon napi egyszeri meleg étkezés
  • Szállodaláncon belüli kedvező üdülési lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Kreischberg, Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

Önéletrajz