Szobalány

Forrás: turizmus.com

 2024. május 24. 10:30

Csatlakozz a Three Corners Avenue Hotel csapatához, és légy részese egy új szálloda megnyitásának!

Főbb feladatok:

  • A részlegvezető által kiosztott szállodai terület teljes körű tisztán tartása
  • Szükséges eszközök és tisztítószerek kiválasztása, használata és rendeltetés szerű tárolása
  • Hulladékgyűjtők ürítése és hulladék megfelelő kezelése
  • Tisztító eszközök és gépek rendeltetés szerű használata
  • Feladatok dokumentálása
  • Műszaki és egyéb rendellenességek jelzése a részlegvezető felé
  • Kapcsolattartás munkatársakkal és a részlegvezetővel

Elvárások:

  • Jó fizikai állóképesség és terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés és szervezőkészség
  • Kommunikációs készség és csapatmunkában való jártasság
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai takarítási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely, teljes munkaidős állás
  • Versenyképes havi bérezés
  • Igényes munkakörnyezet, a belváros egyik legújabb szállodájában
  • Munkahelyi étkezés
  • Szakmailag felkészült, lendületes csapat
  • Kiváló tömegközlekedés, könnyen megközelíthető belvárosi munkahely

Munkaidő: Teljes állás

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Küldje el önéletrajzát, bérigény megjelölésével.