SZOBALÁNY / D8 HOTEL

Forrás: turizmus.com

 2022. január 07. 17:33

A Belváros szívében található 3*-os, 137 szobás D8 szállodánk bővülő csapatába SZOBALÁNY munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • A feladatok ismertetése az interjún történik

Elvárások:

  • 1 év szállodai tapasztalat szobalány pozícióban
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos személyiség
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Önálló, precíz és szervezett munkavégzés
  • Munkájára és saját magára igényes személyiség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Többéves, 3 vagy 4 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
    • versenyképes fizetés (teljes bejelentés)
    • személyzeti étkezés támogatása
    • munkaruha
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajz