Szobalány kiemelt fizetéssel – Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. december 01. 17:10

Az Andrássy úton található 4*-os Alice Hotel bővülő csapatába SZOBALÁNYOKAT keresünk azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk.

Elvárások:

  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz és szervezett munkavégzés
  • Igényesség, a tisztaság és rend iránti elkötelezettség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Munkához való proaktív és szorgalmas hozzáállás
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szobalány pozícióban eltöltött 1 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha
  • Kedvezményes szállás- és étkezési lehetőség testvér-szállodáinkban
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz