Szobalány - KOZMO Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2021. október 24. 16:09

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák takarítása
  • Közös területek takarítása
  • A szálloda minőségi sztenderdjeinek betartása
  • Vendégelégedettségre való törekvés
  • Délelőttös és délutános műszakok, a délutános műszakban részmunkaidő is lehetséges

Elvárások:

  • Vendégközpontúság, udvariasság, figyelmesség, határozott fellépés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, jó kommunikációs képesség
  • 4-5*-os szállodában szerzett munkatapasztalat
  • Rugalmasság, precizitás
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés, bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak ingyenes tisztítása
  • Napi ingyenes meleg étkezés
  • Kedvezményes szálláslehetőségek a világ bármelyik Leading Hotels of the World szállodájában
  • Szállodánkon belüli és külföldi szállodákban karrierlehetőség