Szobalány (Mercure Budapest City Center)

Forrás: turizmus.com

 2023. január 10. 14:44

A Váci utcában található Mercure Budapest City Center szálloda keresi új szobalány munkatársát.

Főbb feladatok:

  • Fő feladatod a szállodai szobák és a közös helyiségek professzionális szintű takarítása, a Mercure márka elvárásainak megfelelően.
  • Alapos, precíz munkáddal gondoskodsz arról, hogy minden vendégünk valóban otthon érezze magát.

Elvárások:

  • Gondos, precíz munkavégzés, rendszeretet
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Nagy munkabírás
  • Udvarias magatartás
  • Jó csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Ingyenes étkezés
  • Útiköltség-térítés, BKV-bérlet-támogatás
  • Közösségi programok
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya, partnerkedvezmények
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Negyedév és Év dolgozója jutalmak
  • All You Can Move
  • Iskolakezdési támogatás kisgyermekes szülőknek
  • Év végi jutalom
  • Housekeeping-jutalom, átlagon felüli szobatakarítás esetén

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz