Szobatakarító, Danubius Hotel Gellért

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 09. 16:13

Éld át és képviseld magad is az évszázados tradíciót, és dolgozz a Danubius Hotel Gellértben!

A Danubius Hotel Gellért szálloda SZOBATAKARÍTÓ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
Szállodai szobák és közösségi terek takarítása
Szobai bekészítések és textilek kezelése
Tisztaság fenntartása

Elvárásaink:
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Rugalmasság
Terhelhetőség, erős munkabírás
Alapos és pontos munkavégzés
Megbízhatóság
Önállóság

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagielismerését.
Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
2017. szeptember 15-ig,az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek: Bodó Bálint – HR munkatárs

(x)