Szobatakarító, Hotel Erzsébet City Center

Forrás: turizmus.com

 2017. június 16. 13:15

Ha fontos számodra a belvárosi pezsgés, gyere és dolgozz velünk a Hotel Erzsébet City Center*** Superior szállodában!

A Hotel Erzsébet City Center szálloda SZOBATAKARÍTÓ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
 Szállodai szobák és közösségi terek takarítása
 Szobai bekészítések és textilek kezelése
 Tisztaság fenntartása

Elvárásaink:
 Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
 Rugalmasság
 Terhelhetőség, erős munkabírás
 Alapos és pontos munkavégzés
 Megbízhatóság
 Önállóság

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal július 31-ig, az alábbi e-mail címen jelentkezhet:
Bodó Bálint – HR munkatárs

(x)