Szolgálatvezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 04. 14:14

Főbb feladatok:
•Meghatározza, valamint ellenőrzi a Szolgálatba beosztott őrök napi feladatát, illetve napra készen tájékoztatja őket az aktuális tennivalókról;
•A biztonság érdekében rendszeres ellenőrzéseket végez;
•Ügyelete során intézkedik ha biztonsági esemény, a szállodának kárt okozó cselekmény, vagy annak alapos gyanúja felmerül, illetve vizsgálatot kezdeményez és a kivizsgálásban részt vesz;
•Folyamatos ellenőrzés alatt tartja a személyzeti bejáratot, gondoskodik a garázs szolgálat és a biztonsági őrjárt ellenőrzéséről;
•Ellenőriznie kell, a szolgálat kezelésében levő technikai berendezések és eszközök működőképességét;
•A szabálytalanságokra, veszélyeztető tényezőkre felhívja a figyelmet, szükség esetén azonnali intézkedéseket foganatosít.

Elvárások:
•Minimum középfokú szakirányú végzettség
•Érvényes Vagyonvédelmi képesítés
•Vendégcentrikus magatartás
•Kellő mértékű határozottság
•Angol nyelvtudás előny

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás
•Kedvezményes ár a szálloda Spa és éttermi egységeiben
•Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében
•Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok és még több minden.

(x)