Téged keresünk! Nyitott szállodai emeleti pozíciók a Ritz-Carlton, Budapest szállodában

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 09. 16:20

Csatlakozz Budapest egyik legkiemelkedőbb 5*-os luxusszállodájához! Légy részese egy kiváló, folyamatosan fejlődő nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

Jelentkezésed az alábbi pozíciókra várjuk azonnali kezdéssel:

  • Szobalány
  • Emeleti londiner
  • Szállodai takarító/SPA takarító

Főbb feladatok:

Szobalány:

  • Szobák takarítása
  • Reggeliző tálcák, piszkos poharak és üres üvegek eltávolítása a szobából
  • A fürdőszobából a használt törölközők és szemetes kiürítése
  • Ágyazás
  • Takarító- és tisztítószerek használata az előírásoknak megfelelően

Emeleti londiner:

  • Szállodai emeleti textíliák raktározása, szállítása, kezelése
  • Szőnyeg- és kárpittisztítás, anyag- és bútormozgatás
  • Részvétel a nagytakarítási munkákban

Szállodai takarító/SPA takarító:

  • Közösségi és személyzeti terek, valamint a SPA állandó ellenőrzése és tisztán tartása, beleértve a mellékhelyiségek takarítását, a felszereltségük ellenőrzését és szükség szerint feltöltését

Elvárások:

  • Nyitottság és barátságos személyiség
  • Önállóság és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékosság
  • 1-2 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlék
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • BKK bérlet a próbaidő lejárta után

Munkaidő: 8 óra/nap

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9–10.

Angol vagy magyar nyelvű önéletrajzod, kérünk, az alábbi e-mail címre küldd el a betölteni kívánt pozíció megjelölésével: