Telefonkezelő, Danubius Hotel Margitsziget

Forrás: turizmus.com

 2017. május 16. 15:23

Dolgoznál egy wellness-szigeten a Duna közepén? Csatlakozz hozzánk a Danubius Hotels margitszigeti wellness szállodájában!

A Danubius Hotel Margitsziget TELEFONKEZELŐ MUNKATÁRSAT keres.

A legfontosabb feladatok:
 Kezeli a bejövő és kimenő hívásokat.
 Segítséget nyújt a vendégeknek a számítógép és Internet használatban.
 Igény esetén segít a portai előkészítő munkában.

Elvárásaink:
 min. középfokú végzettség
 megbízható angol nyelvtudás szóban
 kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség,
 jó teherbíró képesség,
 pontosság, precizitás, szervezettség,
 önálló munkavégzési képesség,
 jó megjelenés, megnyerő modor

Előnyt jelent:
 Egyéb idegen nyelv(ek) ismerete
 hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
 szállodai tapasztalat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. május 31-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Molnár Lajos- Szállodai üzletvezető

(x)