Teremberendező, Hilton Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. július 12. 15:40

Igazán emblematikus helyen szeretnél dolgozni? Csatlakozz hozzánk a főváros szimbólumának számító Budai Vár történelmi környezetében, a Hilton Budapest csapatához!

A Hilton Budapest szálloda TEREMBERENDEZŐ munkatársat keres egyszerűsített foglalkoztatás keretében.

A legfontosabb feladatok:
 Rendezvénytermek pontos berendezése és felkészítése az adott eseményre
 Bútorok mozgatása
 Bútorok raktározása
 Raktárak tisztántartása

Elvárásaink:
 Rugalmasság
 Pontosság
 Precizitás
 Megbízhatóság
 Önálló munkavégzés
 Terhelhetőség
 Csapatjátékos

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. július 24-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Horváth Krisztina – HR vezető

(x)