Több féle pozíció Hotel President, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. február 22. 10:46

Corporate & Mice Sales Manager

FELADATOK:

  • Az értékesítési igazgató és értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Partnerek felkutatása, aktív sales
  • Adminisztratív segítségnyújtás
  • Szállodai szobák, illetve rendezvény- és konferencia-termek bemutatása, értékesítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Vendégközpontú hozzáállás

Houskeeping Supervisor

FELADATOK:

  • A szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése
  • A felügyeletére bízott szobalányok irányítása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves szállodában töltött Housekeeping területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Londiner

FELADATOK:

  • Vendégek és látogatók fogadása
  • Vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában

ELVÁRÁSOK:

Reggeliztető szakács
Szakmai gyakorlattal rendelkező kollégák jelentkezését várjuk. Szálloda területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi email címen:

(x)