Többféle nyitott pozíció az 5 csillagos BOTANIQ Turai Kastélyban

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 23. 16:30

A BOTANIQ Turai Kastély lelkes és professzionális csapata az alábbi pozíciókra várja leendő munkatársai jelentkezését
  • Recepciós
  • Felszolgáló
  • Kertész
  • Szakács
  • Londiner

A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk.

Elvárások:

  • 4 csillagos szállodában eltöltött minimum 1-2 év tapasztalat
  • A pozíciónak megfelelő szakirányú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Recepciós és Londiner pozícióknál B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás
  • Ápolt, tiszta megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha
  • Kiváló munkakörülmények, egyedülálló környezet
  • Jó hangulatú, fiatalos és dinamikus csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz a pozíció megjelölésével