Többféle pozíció, budapesti szállodahajók

Forrás: turizmus.com

 2016. június 08. 17:02

Budapesti új álló szállodahajóink nyitásához kollégák jelentkezését várjuk az alábbi pozíciókra: szakács, felszolgáló, recepciósok, vezető szobaasszony.

Feladatok és Elvárások területenként:

Recepciós kollégák
- magabiztos angol nyelvtudás (plusz nyelv ismerete előnyt jelent)
- vendégorientált attitűd
- Hostware szállodai szoftver ismerete előnyt jelent
- hajlandóság több műszakos/éjszakai munkavégzésre

Szakács
- előny a’ la carte étteremben szerzett tapasztalat
- csapatszellem, terhelhetőség

Felszolgáló
- szakmai végzettség
- legalább alapszintű angol nyelvtudás
- magabiztos munkavégzés, együttműködő készség
- szállodai tapasztalat előnyt jelent

Vezető szobaasszony
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- higiéniai előírások betartása és betartatása
- igényes munkavégzés

Amit kínálunk
versenyképes fizetés és egyéb juttatások lendületes és barátságos csapat különleges munkakörnyezet

Kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre, az e-mail tárgya a betölteni kívánt pozíció legyen!

(x)