Többféle pozíció, Hotel & More Holding, Balaton

Forrás: turizmus.com

 2018. április 24. 16:21

A Hotel & More Holding szezonálisan üzemelő balatoni szállodáiba kollégákat keres! Diákokat, pályakezdőket, vagy tapasztalattal rendelkező munkatársakat egyaránt várunk.

Az életed a turizmus és a vendéglátás? Neked nem gond, ha ma egy kicsit többen ülnek a teraszon? Vagy telt ház van a szállodában és még este tízkor is tudsz mosolyogni a vendégre? Szeretnél egy jó csapat tagja lenni, versenyképes fizetéssel, tanulási lehetőséggel? Ha igen, akkor a Hotel & More szállodáiban megtalálod számításod!

A munkavégzés helye:

  • Waberers Hotel Balatonvilágos
  • Hotel Nostra Siófok
  • Hotel Familia Balatonboglár

Munkakörök:
• Recepciós
• House keeping vezető
• Konyhai kisegítő-reggeliztető
• Felszolgáló
• Báros
• Szobaasszony
• Szobaasszony- reggeliztető

Amit biztosítunk:

  • versenyképes jövedelem
  • személyzeti étkezés
  • fiatalos, kellemes munkahelyi környezet

Személyzeti szállás korlátozott számban igénybe vehető.

Munkavégzés: 2018. május - szeptember

A fényképes önéletrajzokat a helyszín, a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)