Többféle pozíció, Szentgotthárd

Forrás: turizmus.com

 2018. december 06. 09:35

A szentgotthárdi GOTTHARD THERME HOTEL & CONFERENCE**** munkatársakat keres

F&B VEZETŐ

FŐBB FELADATOK:
- a szállodai étteremének teljes körű vezetése és gazdaságos üzemeltetése,
- a személyzet munkájának irányítása és proaktív közreműködés a napi munkában,
- a beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás, árurendelés és önálló gazdálkodás,
- az egység operatív vezetése, a napi munkafolyamatok szervezése, irányítása,
- az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- minimum 5 év hasonló munkakörben eltöltött releváns tapasztalat,
- legalább középfokú vendéglátóipari végzettség,
- jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség,
- proaktív személyiség,
- Német/ angol nyelv középfokú ismerete.

Igény esetén szállást tudunk biztosítani!

SZAKÁCS

ELVÁRÁS: szakirányú végzettség
ELŐNY: tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

FELSZOLGÁLÓ

ELVÁRÁS: német nyelvtudás

RECEPCIÓS

ELVÁRÁS: magabiztos német nyelvtudás, jó kommunikációs készség
ELŐNY: tapasztalat, angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK:
• versenyképes fizetés
• bejelentett munkaviszony
• hosszútávú, biztos munkahely
• bőséges és színvonalas főétkezés
• előre tervezhető beosztás
• fiatalos, lendületes csapat
• utazási költségtérítés

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)