Többféle pozíció – újonnan nyíló belvárosi 5*-os luxusszálloda

Forrás: turizmus.com

 2020. február 13. 16:40

Matild Palace, A Luxury Collection Hotel, Budapest – 2020. III. negyedévében a Belváros szívében, a Ferenciek terén nyíló 5*-os luxusszálloda Pre-Opening Csapata az alábbi pozíciókra keresi leendő munkatársait.

Housekeeping

  • Housekeeping Manager

Sales

  • Sales Manager
  • Groups & Events Manager

Reservation

  • Reservation Supervisor

Kitchen

  • Executive Pastry Chef
  • Pék

Amit kérünk:

  • 5*-os szállodában, az adott pozícióban eltöltött minimum 2 év tapasztalat
  • Külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Szakirányú végzettség
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Magabiztos, folyékony, kifinomult angol nyelvtudás
  • Határozott, de barátságos és kedves személyiség
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs, tervezési- és szervezési készség
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas és proaktív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Nyitó szállodai tapasztalat
  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljes bejelentés)
  • ingyenes étkezés
  • 13. havi fizetés
  • dolgozói kedvezmények
  • Tréningek, képzések
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: