Travel Trade Manager/Leisure Sales Manager, Aquincum Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 30. 16:30

A Corinthia nemzetközi szállodalánchoz tartozó óbudai Aquincum Hotel Sales csapatába keressük új kollégánkat.

Főbb feladatok:
• Potenciális hazai és külföldi utazási irodákkal való folyamatos kapcsolattartás és együttműködés
• Tárgyalások, szállodabemutatások megszervezése és lebonyolítása az ügyfelekkel
• Leisure csoportok, szériák kezelése az ajánlatkéréstől a szerződéskötésig
• A szegmens tervezett éves szobaárbevételének elérésében való aktív részvétel
• Utazási irodák forgalmának növelése, folyamatos figyelemmel kísérése, értékelése
• Promóciók, akciók előkészítése és azok eljuttatása a hazai és a nemzetközi partnereknek
• Konkurenciaanalízis végzése, a leisure szegmensre ható tényezők feltárása
• Szálloda képviselete alkalmanként külföldi üzleti utakon, kiállításokon

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Hasonló területen szerzett min. 1-2 év szállodai tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Naprakész számítógépes ismeretek (MS Office és Opera program felhasználói szintű használata)
• Kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség, pozitív kisugárzás
• Ügyfélorientált gondolkodás, kiegyensúlyozottság
• Csapatszellem
• Pontos, precíz munkavégzés
• Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:
• Változatos feladatokkal teli munka
• Fiatalos csapat, jó hangulat
• Fejlődési lehetőség
• Ideális munkakörülmények
• Ingyenes személyzeti étkezés és parkolás
• Versenyképes bérezés