Turisztikai referens

Forrás: turizmus.com

 2020. október 28. 12:00

Az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye turisztikai referenst keres.

Főbb feladatok:

  • Turisztikai iroda létrehozása
  • Turisztikai helyszínek összekapcsolása
  • A Főegyházmegye turisztikai látványosságainak összekapcsolása és reklámozása
  • Turisztikai programok szervezése, lebonyolítása
  • Tanácsadás a plébániáknak
  • Kiadványok készítése, terjesztése
  • Turisztikai irodákkal kapcsolattartás stb.

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Ápolt, kulturált megjelenés és viselkedés
  • Angol B2 nyelvvizsga
  • Rugalmasság a munkavégzés helye és a munkaidő beosztásának tekintetében.
  • Jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Gyakorló katolikus életvitel

Amit kínálunk:

  • Történelmi környezetben történő munkavégzés
  • Megbecsült, hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő: Kötetlen, 8 órás munkaidő

Munkavégzéshelye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz, amelyben, kérjük, hogy térjen ki vallásos életére is
  • Motivációs levél