Uszodamester

Forrás: turizmus.com

 2024. február 12. 07:00

Főbb feladatok:

  • Medencetér folyamatos felügyelete, nyitással és zárással kapcsolatos feladatok ellátása a szaunaparkban, medencetérben
  • Fürdőhasználat feltételeinek ellenőrzése, egészségügyi, üzemeltetési, egyéb szabályok és előírások betartása és betartatása
  • Tisztaság és rend folyamatos felügyelete
  • Medence és medencetér takarítási feladatainak ellátása
  • A víz hőmérsékletének, minőségének és tisztaságának ellenőrzése, rendszeres mérések elvégzése, dokumentáció vezetése
  • Vendégekkel való folyamatos kapcsolattartás, problémamegoldás
  • Szauna kályhák, gőzkabinok, infrakabinok működésének ellenőrzése
  • Napágyak, pihenőágyak rendben tartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Megbízhatóság, határozott fellépés
  • Együttműködő készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szaunamesteri végzettség

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Teljes munkaidős állás és alkalmi munkavállalás is lehetséges
  • Munkába járás támogatás
  • Cafeteria

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Velence

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz