Uszodamester állás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. március 27. 09:55

A Danubius Hotel Margitsziget USZODAMESTER munkatársat keres alkalmi munka keretében.

Dolgoznál egy wellness-szigeten a Duna közepén? Csatlakozz hozzánk a Danubius Hotels margitszigeti wellness
szállodájában!

A legfontosabb feladatok:

  • Magas szakmai színvonalú és vendégközpontú szolgáltatásokat nyújt, folyamatosan jelen van a területen, kapcsolatot tart a területen lévő vendégekkel
  • Teljes körű tudással rendelkezik a tevékenységhez tartozó szolgáltatásokra vonatkozóan
  • Vendégfogadásra való előkészület: vízminőség, vízhőmérséklet ellenőrzés
  • A terület rendezett megjelenésének biztosítása
  • Ellenőrzi a műszaki állapotot, hibákat jelzi a vezetőjének
  • A medencék biztonságos használatának felügyelete
  • Elsősegélynyújtás

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2018. április 15-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Marsalla Viktor – gyógyászati vezető

[rejtett-tartalom id="kampany1" gomb="Mutasd az email címet"]viktor.marsalla@danubiushotels.com [/rejtett-tartalom]

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)